e-VT hakkında bilgilere ve veri transferi yaparken yararlanabileceğiniz kılavuzlara bu bölümden erişebilirsiniz.

TÜİK, 2014 yılından itibaren işyerleriyle yapmakta olduğu anket çalışmalarında derlediği bilgilerin tamamını elektronik ortamda derleme kararı almıştır. Bu sebeple alternatif veri derleme yöntemleri geliştirmeye yönelik projelere başlanmıştır. e-VT de bu projelerden biridir.

Türkiye İstatistik Kurumu'nca gerçekleştirilen Yıllık İş İstatistikleri Sanayi ve Hizmet Araştırması (YSHİ) kapsamında elektronik ortamda derlenen verilerin, farklı muhasebe yazılımlarından XML şema doğrulaması ve güvenli SOAP servisleri vasıtasıyla TÜİK anket otomasyonuna doğrudan aktarılmasını sağlayacak ilk örnek uygulamadır.
Devamı için tıklayınız...

 

 

 

Elektronik Veri Transferi uygulamasına erişmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Uyumluluk Bildiren Programlar Sayfamız Güncellenmiştir

LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş., Link Güneş Sistemi Li-Nova TÜİK e-VT ürünü ile 20 Haziran 2016 tarihi itibariyle e-VT Sistemi'ne Uyumluluk Bildiren Programlar listesine eklenmiştir.
Link Güneş Sistemi kullanıcıları, TÜİK e-VT program modülüne ait eğitim dokümanına buradan ulaşabilirler.

e-VT Sistemi'ne uyumluluk bildiren tüm programların listesine ve eğitim dokümanlarına ulaşmak için bağlantıya tıklayınız...Uyumluluk Bildiren Programlar Sayfamız Güncellenmiştir

DATASOFT BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIM VE DONANIM SAN.TİC.LTD.ŞTİ., DATASOFT MUHASEBE YAZILIMI ürünü ile 13 Haziran 2016 tarihi itibariyle e-VT Sistemi'ne Uyumluluk Bildiren Programlar listesine eklenmiştir.
DATASOFT MUHASEBE YAZILIMI kullanıcıları, e-VT program modülüne ait eğitim dokümanına buradan ulaşabilirler.

e-VT Sistemi'ne uyumluluk bildiren tüm programların listesine ve eğitim dokümanlarına ulaşmak için bağlantıya tıklayınız...e-VT Teknik Kılavuzları Güncellenmiştir

e-VT Teknik Kılavuzları "TÜİK Yıllık İş İstatistikleri Sanayi ve Hizmet Araştırması, 2015" için güncellenmiştir. Anketler e-VT Sistemine gönderilmeden önce mutlaka XML Şema (XSD) ve Şematron (SCH) doğrulamaları yapılmalıdır.

Güncel kılavuzlara ulaşmak için bağlantıya tıklayınız.Uyumluluk Bildiren Programlar Sayfamız Güncellenmiştir

ETA BİLGİSAYAR SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., ETA:SQL ve ETA:V.8-SQL ürünleri için geliştirdiği TÜİK E-VERİ TRANSFERİ program modülü ile 18 Ocak 2016 tarihi itibariyle e-VT Sistemi'ne Uyumluluk Bildiren Programlar listesine eklenmiştir.
ETA:SQL ve ETA:V.8-SQL kullanıcıları, TÜİK E-VERİ TRANSFERİ program modülüne ait eğitim dokümanına buradan ulaşabilirler.

e-VT Sistemi'ne uyumluluk bildiren tüm programların listesine ve eğitim dokümanlarına ulaşmak için bağlantıya tıklayınız...Uyumluluk Bildiren Programlar Sayfamız Güncellenmiştir

MİKRO YAZILIMEVİ YAZILIM HİZMETLERİ BİLGİSAYAR SAN. TİC. A.Ş., MİKROFORTUNA ürünü ile 07 Aralık 2015 tarihi itibariyle e-VT Sistemi'ne Uyumluluk Bildiren Programlar listesine eklenmiştir.
MİKROFORTUNA kullanıcıları ürünün eğitim dokümanına buradan ulaşabilirler.

e-VT Sistemi'ne uyumluluk bildiren tüm programların listesine ve eğitim dokümanlarına ulaşmak için bağlantıya tıklayınız...Uyumluluk Bildiren Programlar Sayfamız Güncellenmiştir

LOGO YAZILIM SAN. TİC. A.Ş., NETSİS TÜİK ENTEGRASYONU ürünü ile 25 Mayıs 2015 tarihi itibariyle e-VT Sistemi'ne Uyumluluk Bildiren Programlar listesine eklenmiştir.
NETSİS kullanıcıları ürünün eğitim dokümanına buradan ulaşabilirler.

e-VT Sistemi'ne uyumluluk bildiren tüm programların listesine ve eğitim dokümanlarına ulaşmak için bağlantıya tıklayınız... 

 

 

Elekteronik Veri Transferi hakkında bilmek istedikleriniz ve aklınıza takılan sorular varsa buradan bilgi alabilirsiniz.

Internet Explorer 10 ve üzeri tarayıcılarda sorunsuz görüntülenmektedir